Повернутися до звичайного режиму

Згідно Закону України «Про освіту», який вступив в силу з 28.09.2017р., а саме статті 30 «Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти», будь-яка особа повинна мати доступ доінформації про діяльність навчального закладу.

В цьому розділі Ви можете ознайомитися зі звітами, інформацією, що стосується діяльності нашого закладу.

Стаття 30. Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти (скорочено).

1. Заклади освіти формують відкриті та загальнодоступні ресурси з інформацією про свою діяльність та оприлюднюють таку інформацію.

2. Заклади освіти, що мають ліцензію на провадження освітньої діяльності, зобов'язані забезпечувати на доступних веб-сайтах відкритий доступ до інформації та документів.

3. Заклади освіти, що отримують публічні кошти, та їх засновники зобов'язані оприлюднювати на доступних веб-сайтах кошторис і фінансовий звіт про надходження и використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійнадопомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством.

4. Інформація та документи, передбачені частинами другою і третьою цієї статті, якщо вони не віднесені до категорії інформації з обмеженим доступом, розміщуютьсядля відкритого доступу не пізніше ніж через десять робочих днів з дня їх затвердження, чи внесення змін до них, якщо інше не визначено законом.

Кiлькiсть переглядiв: 818

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.