Школа - це твій шлях до успіху!

/Files/images/shkola/удал_фон.png

Історія школи

Спеціальна школа— це навчальний заклад, здатний швидко адаптува­тися до соціальних умов. Саме вона набула досвіду використання різ­номанітних організаційних форм навчання, навчальних режимів, варіантів комбінацій загальної та професійної школи, певною мірою випередила модель багаторівневої та багатопрофільної освіти, яка формується нині в загальноосвітній та професійній школах.

Рішенням Виконкому Київської міської ради народних депутатів і Київського міського відділу народної освіти від 28.08.1947р. №409 було відкрито ВСШ№27.

Спочатку школа була розташована в приміщенні школи № 34 (вул. Горького 44) і заняття розпочалися 1 грудня 1947р.

Завдяки активній роботі небайдужих до цієї справи людей, з 1984 року школа отримала власне приміщення, за адресою Цимлянський провулок,2.

Нині - це Ромський провулок, 2.

З 1984 по 2008 рік школу очолювала мудрий керівник, талановитий педагог, вчитель – методист, людина з великої літери – Латинцева Алла Костянтинівна.

(24 роки праці в школі), яка разом з педагогічним колективом несла велику місію – допомога недужому (адаптації в суспільстві, знайомство з прекрасним світом мистецтва і літератури).

Алла Костянтинівна створила і згуртувала прекрасний колектив, виростивши собі достойну зміну.

Спеціальна школа №27 м. Києва є державною установою, навчання є безкоштовним.

Мова, якою відбувається навчально-виховний процес - українська.