Останній тиждень перед осінніми канікулами у В(З)СШ№27 було вирішено провести цікаво! Ми випробовували метод Шести Капелюхів Мислення відомого психолога Едварда де Боно.

Кожен вчитель-предметник планував урок відповідно цієї методики. Капелюшки використовували для вивчення нового матеріалу та закріплення знань, розвиваючи критичне мислення учнів.

Вчителі дуже творчо підійшли до розробки уроків: доповнювали Кубиком Блума, організовували урок-дискусію, розприділяючи соціальні ролі між учнями, сприяли використанню нових лексичних одиниць у мовленні, висловленню власних думок та емоцій щодо життя і творчості письменників, долі головних героїв твору та ін.

Ми переконалися, що наші вчителі дуже творчі, а учні - надзвичайно креативні!