Методики навчання:

У ВЗСШ №27 застосовуються різноманітні методики навчання, що дозволяють досягати високих результатів у процесі освіти.

До них належать:

- інтерактивні методи, що базуються на активній участі учнів у процесі навчання, такі як дискусії, групова робота, робота в парах тощо;

- проектні методи, які дозволяють учням самостійно досліджувати та вивчати матеріал з конкретної теми, залучаючи при цьому різноманітні джерела інформації;

- комп'ютерні технології, які допомагають зробити навчання більш ефективним та захоплюючим, а також дозволяють учням самостійно вчитися та розвиватися;

- традиційні методи, такі як лекції, підручники, робочі зошити та інші, які також використовуються в школі з урахуванням особистісних особливостей кожного учня;

- дослідницька робота та кейс-метод;

- методи проблемного навчання;

- індивідуальна робота з учнем (для реалізації індвивідуального підходу до кожного учня використовуються диференційовані та інтерактивні форми та методи навчання);

- ігрові та креативні методики;

Застосування різноманітних методик навчання дозволяє підвищити якість освіти та забезпечити розвиток учнів в різних напрямах, зокрема в галузі науки, культури та технологій.

Кожен учень має свій індивідуальний підхід до навчання, тому ми працюємо за принципом персоналізації навчання.
Кожен учень отримує індивідуальну увагу та допомогу вчителів у вирішенні своїх проблем.
Ми прагнемо розвивати кожного учня у всіх аспектах, допомагаємо відкривати його таланти та здібності.

Також, у нашій школі активно використовуються сучасні технології в навчальному процесі, такі як віртуальні та дистанційні заняття, відеолекції, використання Інтернет-ресурсів та інших електронних засобів навчання. Ми відкриті до нових технологій та постійно працюємо над покращенням якості освіти в нашому навчальному закладі.

На уроках розвивається не лише знання, а й практичні навички, уміння працювати в команді та розвивати креативні здібності.