ПОГОДЖЕНО
на засіданні педагогічної ради №16
від « 30» серпня 2022 р.
Директор ________ А. Садова

внутрішнього трудового розпорядку для працівників школи

1. Ввести в дію з 1 вересня 2022 р. «Правила внутрішнього трудового розпорядку для шкільного колективу на 2022 – 2023н.р.» та вважати їх виконання обов’язковим для всіх педагогічних, допоміжних та технічних працівників школи.

2. Встановити такий час початку робочого дня для нижчезазначених категорій працівників школи:

- для завгоспа школи - 8.00,

- для технічного персоналу, ПСП – 8.00,

- для лаборанта – 8.00,

- для секретаря - 12.00,

- для педагогічних працівників:

• І зміна - 9.00,
  • ІІ зміна - 14.00,

- для класних керівників - 14.00,

- для нічних вартових - з 19.00 вечора до 7.00 ранку наступного дня,

• Субота, Неділя, Святкові дні - з 7.00 вечора до 7.00 наступного дня,
  • Визначити час завершення робочого дня (з 30 хвилинною обідньою перервою) для технічного персоналу - 16.00

3. Вважати основною вимогою до всих працівників школи розпочати та закінчувати робочий день із ознайомлення з оголошеннями, розміщенними на загальношкільному стенді.

4. Затвердити режим дня на 2022-2023 навчальний рік:

• Понеділок, Вівторок, Середа, Четвер - з 9.00,
  • П'ятниця - з 10.00 до 18.00,
  • Субота - довільно ( за потребою).

5. Встановити такі методичні дні для адміністрації та допоміжних працівників школи:

• директор школи – середа;
  • заступник директора з НВР – вівторок;
  • бібліотекар - вівторок,
  • завгосп – четвер.

6. Встановити чергових адміністраторів школи за днями тижня:

• понеділок, вівторок - директор школи ( А. Садова),
  • середа, четвер - заступник директора з НВР ( Г. Матусевич),
  • п’ятниця – завгосп (Ю.Саласіна).

7. Зобов'язати вчителів, які проводять останні уроки, супроводжувати учнів до виходу та забезпечити порядок під час виходу учнів зі шкільного вестибюля й подвір'я у зимовий період.

8. Зобов'язати вчителів школи подавати щоденні відомості загальношкільного обліку відвідування, запізнення на уроки.

9. Вважати обов'язковою реєстрацію у книзі відпрацювання робочого часу фактичного початку й закінчення роботи всих працівників школи в канікулярний період у 2022-2023н.р.

10. Під час освітнього процесу знаходитися на своєму робочому місці та виконувати вимоги відповідно до функціональних обов'язків.

11. Користуватись чайником у спеціально відведеному місці (каб. №5, учительська)