Практичний психолог закладу – Паламарчук Вікторія Анатоліївна

Освіта - вища:
Київський університ імені Тараса Шевченка, 1998 рік
Спеціальність за освітою « Психологія»

• Розробка та впровадження комплексної програми психологічної підтримки учнів з особливими потребами, що включає індивідуальну та групову роботу з учнями, співпрацю з їх батьками та вчителями.
  • Організація та проведення тренінгів для педагогів з питань психологічної підтримки учнів з особливими потребами, формування навичок роботи з різними категоріями дітей.
  • Розробка та впровадження програми соціальної адаптації
  • Проведення індивідуальної та групової психологічної корекції учнів з емоційними та поведінковими проблемами.
  • Організація та проведення тренінгів для учнів з питань розвитку емоційного інтелекту, формування навичок саморегуляції та конструктивного спілкування.
  • Участь у роботі шкільної методичної ради, в тому числі розробка та впровадження методичних рекомендацій щодо психологічної підтримки учнів з особливими потребами.
  • Проведення науково-практичних конференцій з питань психології, педагогіки та соціальної роботи з дітьми.
  • постійне проведення із здобувачами освіти тренінгів, майстер-класів, заняття з арт-терапії.
  • володіє основами вікової та загально психології, консультування, діагностування, використовує у роботі диференційовани підхід у роботі до вихованців, батьків, педагогів, підвищуючи рівень їх психологічно культури.
  • має суттєві здобутки в розвитково-корекційній та профілактичній роботі
  • має друковані статті в різних фахових виданнях

Є дійсним членом WAPP(Всесвітньої Асоціаціі Позитивної Психотерапії міжнародного стандарту); консультантом з позитивної психотерапії.

В рамках навчання з позитивної психотерапії ( Wiesbaden Academy of Positive and Transkultural Psychotherapy) пройшла модулі:

« Сімейна психотерапія», 03.12-11.12.2022, сертифікат .

« Кризове консультування. Терапія емоційних травм», 08.10-19.10.2022 сертифікат

«Школи психології, різні модальності психотерапії»,16.01-30.01.2023 сертифікат

Працювала волонтером у волонтерському центрі( Poland, Krakow, Radzivilovska 3), психологом в Фундації «Незламна Україна» за підтримки UNICEF (м. Краків, з квітня по серпень 2022року ).

/Files/images/pedagogi/П_1.jpg

/Files/images/pedagogi/П_2.jpg