Іваницький Володимир Олександрович

( вчитель історії, правознавства, громадянської освіти, фінансової грамотності, інформатики)

Освіта - вища, спеціаліст :
Київський університ імені Тараса Шевченка, 2014 рік
Спеціальність за освітою « Історія»

У 2016 р. Іваницький В.О. пройшов курси підвищення кваліфікації:
«Професійно орієнтований курс для вчителів інформатики та інформаційних технологій» (свідоцтво ПК 02136554/3042-17) та курси підвищення кваліфікації історії та правознавства (довідка від 16.03.2017 року оПМ02-05/3179).

У лютому 2020 року відвідав вибіркові модулі ІППО Київського університету ім. Бориса Грінченка: «Інтелектуальні карти (mind maps) I.
Принципи побудови структурно-логічних схем» та «Формування медіаграмотності як однієї з ключових компетентностей учня нової української школи»

- є організатором та активним учасником у мовному святі: «Козацькому роду нема переводу» (з 2016 р.);

- співорганізатор участі вихованців школи у фестивалі талантів для молоді з особливими потребами «Повір у себе» (з 2016 р.);

- організація участі колективу школи в конкурсі "Книжковий бум"

- різноманітні майстер-класи (постійно)

- організація декади історії, декади інформатики та ін.

- курс виховних заходів "Правове виховання"

- розгорнув Єдиний інформаційний простір навчального закладу на базі Microsoft Office 365.

ТАКОЖ:

- на високому рівні володіє методикою викладання предмету з використанням новітніх інформаційних технологій.

- працює над методичною темою: «Розвиток системи розпізнавання мовлення: принцип електромографії і його застосування в навчальних закладах».

- на семінарі "Створення умов диференційованого навчання учнів з особливими потребами через впровадження інноваційних технологій", що проходив на базі школи презентував власний блог правознавства, який може використовуватись при дистанційній формі навчання учнів школи.

- організовував заходи для участі колективу школи у всеукраїнському соціальному проекті "Енергоефективні школи: нова генерація" реалізованого Всеукраїнською благодійною організацією «Інститут місцевого розвитку» за фінансової підтримки компанії ДТЕК.

Іваницький Володимир Олександрович нагороджений подякою депутата Київської міської ради за підписом Ю. Дідовця (від 11.04.2017);

/Files/images/vanitskiy/і3.jpg

/Files/images/vanitskiy/і2.jpg