Поради від психолога - вправи для подолання стресу !

1. "Вправи на релаксацію"

/Files/images/psihol/р1.jpg /Files/images/psihol/р2.jpg /Files/images/psihol/р4.jpg /Files/images/psihol/р3.jpg

2. Дихальні вправи:

Бажано виконувати вправи багато разів протягом дня, поки ця звичка не буде доведена до автоматизму, як вмивання або чищення зубів.

3. Вправи для тіла:

/Files/images/psihol/т1.jpg /Files/images/psihol/т2.jpg /Files/images/psihol/т3.jpg /Files/images/psihol/т4.jpg /Files/images/psihol/т5.jpg /Files/images/psihol/т6.jpg

4. Вправи на розфокусування:

/Files/images/psihol/роз1.jpg /Files/images/psihol/роз2.jpg

5.Три підходи до подолання стресу:

Щоб працювати зі стресом, можна скористатися трьома основними підходами: дисоціація, робота з тілом та зміна глибинних переконань. Дисоціація, або відсторонення від надмірних емоцій. Це спроба відсторонитися від стресової ситуації — так, наче вона трапилася з кимось іншим. Важливо пам’ятати, що цей захисний підхід не вирішує проблему, яка призвела до стресу, але допомагає знизити напруження та повернутися в ресурсний стан.

Для цього спробуйте кілька технік:

/Files/images/psihol/1.jpg /Files/images/psihol/2.jpg /Files/images/psihol/3.jpg

6. Вправи для контролю рівня стресу

У нинішніх реаліях, коли освітній процес відбувається в умовах війни, з супутніми їй загрозами, небезпеками і стресовими подіями, педагогам варто розумітися на деяких психологічних аспектах, зосередивши особливу увагу на повсякденній психологічній та емоційній підтримці дітей.
Обізнаність з цього питання стане в нагоді як для роботи з дітьми, так і для самодопомоги. Важливо надавати психологічну підтримку дітям на початку навчального дня, під час перебування та після повернення з укриттів.

Корисними будуть наступні психологічні вправи: